İçeriğe geç

Tamamı Türkçe ve Ödeme Yapan Anket Siteleri! (2022 Güncel Liste!)

Tamamı Türkçe ve Ödeme Yapan Anket Siteleri

Son zamanlarda yaptığım incelemeler sonucunda görüyorum ki eski para kazanma yollarına etkin bir şekilde geri dönüş söz konusu. Bu dönüşün başında da doğal olarak anket doldurarak para kazanma sistemleri geliyor. Bende işi gücü bıraktım ve sizler için ödeme yapan ve tamamı Türkçe olan anket firmalarını bu makalemde ele aldım. Her ne kadar bu tür yöntemleri pek tavsiye etmesem de son zamanlarda bir çok kişinin tercih etmesi sebebi ile çorbada benim de tuzum olsun misali sizler için güvenilir anket firmalarını bir araya toplamayı başardım. Daha çok firmayı buraya toplayıp size sunabilmem için, yorumlarınızla ve paylaşımlarınızla bana destek olmanızı bekliyorum arkadaşlar…

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

Lütfen unutmayın! Anket doldurarak 1 ayda kazanabileceğiniz parayı, blog yazarak bir kaç gün içinde; 1 yıllık kazancınızı ise bir kaç haftada kazanabilirsiniz. Bu yüzden blog yazarak para kazanmak her zaman sizin için öncelikli olmalıdır. Ama yok ben bu tür işlere uğraşmak istemiyorum diyorsanız o halde yapacak bir şey yok, anket doldurarak para kazanma siteleri için okumaya devam edin arkadaşlar…

 

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri


Site #01: Fikir Pazarı (Opinion World)

Hizmete Başlama Yılı: 1977

Aktivasyon Yöntemi: E-Posta

TR Kayıt Adresi: https://www.fikirpazari.web.tr/


Site #02: Valued Opinions Türkiye

Hizmete Başlama Yılı: 1999

Aktivasyon Yöntemi: E-Posta

TR Kayıt Adresi: https://www.valuedopinions.com/


Site #03: Market Agent Türkiye

Hizmete Başlama Yılı: 2001

Aktivasyon Yöntemi: E-Posta

TR Kayıt Adresi: https://www.marketagent.com/


Site #04: Myiyo TR (Mo’web GmbH)

Hizmete Başlama Yılı: 2004

Aktivasyon Yöntemi: E-Posta

TR Kayıt Adresi: https://www.myiyo.com/


Site #05: Napolyon (Hitay)

Hizmete Başlama Yılı: 2004

Aktivasyon Yöntemi: E-Posta + SMS

TR Kayıt Adresi: https://www.napolyon.com/


 

Anket Doldurarak Para Kazanmak Gerçek Mi?

Olay son derece basit arkadaşlar, zaten konuyu az çok hepimiz biliyoruz. Belli başlı anket firmalarına hepimizin üyeliği vardır ve geçmişte en az bir defa da olsa anket doldurarak para kazanma çalışmalarımız olmuştur. Bu çabalarımız ya anketlerin yeteri kadar gönderilmemesinden ya da anket sitelerinin yabancı menşeli olmasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hep yarım kalmış ve bizler çoğu zaman ödemelerimizi alamamışızdır. Ancak son zamanlarda yaptığım araştırmalar sonucunda görüyorum ki artık bu iş son derece profesyonel şekilde yapılmaya başlanmış. Eski ve köklü firmalar bu işi gerçek anlamda sahiplenmiş ve sektörün temiz kalması için ellerinden gelen çabayı göstermeye başlamışlardır.

Dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli husus var, bunları kısaca anlatmak istiyorum:

 • #01 İlk olarak şunu açık bir şekilde söylemek istiyorum ki arkadaşlar, tüm bilgileriniz anket firmalarının güvenliği altındadır. Vereceğiniz bilgiler, siz istemediğiniz sürece asla spam amacıyla kullanılmaz.
 • #02 İkinci olarak da tüm profil bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız gerekiyor, bu çok önemli bir konu çünkü siz kendinizi firmaya yeteri kadar tanıtamazsanız, firma da sizi tanıyamadığı ve güvenemediği için anket gönderimi yapmayacaktır. Bu yüzden gerekirse ve istenirse cep telefonunuza varana kadar tüm bilgilerinizi (TC kimlik numaranız hariç!) eksiksiz şekilde paylaşmalısınız. Zaten genelde istenilen cep telefonu ya da adres bilgileridir. Bu bilgiler de ya telefonunuza reklam göndermek için ya da bulunduğunuz bölgeye ait olan bir araştırma veya kampanyadan sizi haberdar etmek için kullanılmaktadır. Aksi durumlar söz konusu değildir. Yani her ikisinde de aslında size uygun anket gönderimi yapılabilmesi içindir.
 • #03 Üçüncü olarak profil bilgilerinizi tam ve eksiksiz doldurmanın yanı sıra doğru şekilde doldurmanız da çok önemlidir. Çünkü anketler çoğu zaman sizin ilgi alanınıza göre gönderilmektedir.
 • #04 Dördüncü olarak da firmalar size genellikle e-posta yolu ile anket göndereceği için sık sık e-postalarınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Hatta firmaların Panel Hesabına günde en az bir kez giriş yapıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Anketlerin belli başlı süreleri ve katılım oranları yani kotaları bulunmaktadır. Bu yüzden, başkaları bu anketleri doldurmadan sizin doldurabilmeniz için e-postanızı veya firma hesabınızı günde en az bir defa kontrol etmelisiniz.
 • #05 Beşinci ve son olarak da anketleri doldururken hiç bir zaman gereksiz ve alakasız seçenekleri işaretlemeyin. Anketler genelde seçenek işaretlemeli olduğundan, sahte kişi ayrımını yapabilmek için nadiren de olsa şaşırtmaca sorular sorulabilmektedir. Bu yüzden tüm anketleri büyük bir titizlikle ve önemle doldurmanız kazançlarınız için çok önemlidir.

 

Anket Doldurarak Para Kazanmak!

Anket sektöründeki en önemli şey, güvenilir ve ödeme yapan anket firmalarına ulaşabilmektir arkadaşlar. Bu firmaları kolay kolay bulmak pek mümkün değildir, bulunsa da ödeme yapanları ciddi şekilde ayırt edebilmek ise daha zahmetli bir süreçtir. Ben şahsen bu tür işlerle uğraşmadığımı bir kez daha açık bir şekilde söylemek istiyorum. Çünkü anket doldurarak kazandığım parayı, satış ortaklığı sistemi yani affiliate marketing sisteminden bir kaç saat içerisinde kazanabiliyorum. Bu yüzden de yapmadığım bir şeyi size tavsiye etmem çok da uygun olmuyor ama “ben ille de anket firmalarına katılmak istiyorum, bu sitelerin adresleri lazım” diyorsanız size önerebileceğim en büyük kaynaklardan birisi olan OnlineDarphane V5.00, size fazlasıyla yardımcı olacaktır.

OnlineDarphane V5.00 Nedir?

İnternet üzerinden anket doldurabilmek için sınırlı sayıda Türkçe Firma ve web sitesi bulunmakta. Anket sektöründen para kazanmak isteyen kişiler için bu durum maalesef büyük bir dezavantaj olarak karşımıza çıkıyor. Bu dezavantajı, fırsata çeviren bir çok web sitesi bulunmakta, bunlardan birisi de OnlineDarphane.Org‘dur. Bu web sitesi 2009 yılından bu yana online kazanç sektörünün içinde olduğu için son derece güvenilir içerikler sunuyor. Bunun yanı sıra isteyen herkese, son çıkarttığı eğitim olan OnlineDarphane V5.00 Eğitimi, neredeyse her bütçeye uygun şekilde sunuyor.

Peki bu eğitim içerisinde anket doldurarak para kazanmak isteyen kişileri ilgilendiren husus nedir diyecek olursak; OnlineDarphane V5.00 Eğitim Paketinin yanında tamamen ücretsiz olarak sunulan “#02 Anket Doldurarak Para Kazanma Eğitimi” diyebiliriz…

Yani özetlemek gerekirse, OnlineDarphane V5.00 size aşağıdaki eğitimleri verirken:

 1. Başlangıç Eğitimi
 2. Affiliate Marketing Eğitimi
 3. XTicaret Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi
 4. ClickMerkez Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi
 5. OdaklıPazar Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi
 6. GelirBank Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi
 7. Blog Yazarlığı Eğitimi
 8. Google AdSense Eğitimi
 9. SEO Eğitimi
 10. Google AdWords Eğitimi
 11. Yandex Direct Eğitimi
 12. YouTube Eğitimi

Aşağıdaki hizmetleri de tamamen ücretsiz olarak sunuyor:

 1. Sosyal Medya Eğitimi
 2. Anket Doldurarak Para Kazanma Eğitimi
 3. Hızlı Başlangıç Eğitimi
 4. Ömür Boyu Güncelleme Hizmeti
 5. Ömür Boyu Teknik Destek Hizmeti

OnlineDarphane V5.00 Eğitimi

OnlineDarphane V5.00 Eğitimi İçin Tıklayın!

 

Sanırım söylenecek pek bir şey kalmadı arkadaşlar. Kısa tutacağım demiştim ama bakıyorum da 1000’e yakın kelimeden oluşan bir makale olmuş! Eğer buraya kadar okumayı başardıysanız bu iş için ciddi anlamda emek sarf edip para kazanmak isteyen o sayılı kişiler arasında yer alıyorsunuz demektir. Size tavsiyem bu azim ve sabrınızı bu şekilde gelip geçici yöntemlerle değil, kalıcı ve ileriye dönük yöntemlerle değerlendirmenizdir. Yukarıda bahsetmiş olduğum eğitimin, bu konuda size fazlasıyla yardımcı olacağına eminim diyerek makalemi sonlandırıyorum.

Selam ve saygılarımla…

“Tamamı Türkçe ve Ödeme Yapan Anket Siteleri! (2022 Güncel Liste!)” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir